Specjalizujemy się w przyczepach gastronomicznych

Nasze punkty sprzedaży są znakomitym rozwiązaniem dla biznesu, gdyż pozwalają uniknąć dużych kosztów czynszu, które łączą się z wynajmem powierzchni w punkcie stacjonarnym. Wykonaliśmy już kilkaset przyczep gastronomicznych, dzięki czemu posiadamy ogromną wiedzę w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych oraz wyposażenia przyczep. Stosowane przez nas rozwiązania techniczne pozwalają w ciągu godziny zainstalować przyczepę w dowolnym miejscu sprzedaży.

Piec jest sercem biznesu

Przetestowaliśmy wiele pieców do wypieku kołaczy. Niestety, żaden z nich nie spełnił naszych wysokich wymagań dotyczących jakości i wydajności. We współpracy z projektantem piecy przygotowaliśmy wersję pieca, która łączy wysoką wydajność, najwyższą jakość, praktyczność użytkowania oraz przystępną ceną. Nasze piece posiadają gwarancję, oraz pełną obsługę serwisową - łącznie z dostarczeniem pieca zastępczego.

Najważniejsza jest lokalizacja

Najważniejszym czynnikiem powodzenia w biznesie jest niewątpliwie lokalizacja. Mając to na uwadze, „Kołacz na Okrągło” dostarcza konkretne miejsca, które ze względu na swoją specyfikę maksymalizują wyniki sprzedaży.

Nasze punkty sprzedaży lokalizujemy przede wszystkim przy centrach handlowych, co zapewnia przepływ Klientów przez siedem dni w tygodniu, od rana do wieczora. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi, między innymi z Tesco, Kaufland, Intermarche, Leclerc, Carrefour czy Inter Ikea. Dzięki temu jesteśmy w stanie udostępnić naszym Franczyzobiorcom najlepsze lokalizacje na terenie całej Polski!

Finansowanie

Oferujemy naszym Franczyzobiorcom różne formy finansowania. Każdy przypadek jest przez nas rozpatrywany indywidualnie. Pozwoliło nam to opracować szereg rozwiązań pozwalających otworzyć punkt sprzedaży przy minimalnym wkładzie własnym (już od 10 tys. złotych), oraz stworzyć korzystny model działania, dzięki któremu każda osoba wykazująca cechy przedsiębiorczości, będzie mogła rozpocząć własny biznes. Dzięki atrakcyjnym warunkom finansowania z kapitału obcego Przedsiębiorca osiąga szybką stopę zwrotu poniesionych inwestycji.

Kompleksowa obsługa

Kolejnym krokiem po założeniu działalności, zdobyciu finansowania, wyborze lokalizacji, szkoleniu i odbiorze gotowej przyczepy z piecem, jest rozpoczęcie sprzedaży. Na tym etapie również zapewniamy pełne wsparcie Franczyzobiorców. Dajemy sprawdzony system dostaw najwyższej jakości towaru bezpośrednio do punktu sprzedaży, zapewniamy pełną obsługę serwisową oraz pakiet narzędzi do kontroli sprzedaży. Zapewniamy także pełne wsparcie marketingowe w całym okresie współpracy.

Współpraca się opłaca

„Kołacz na Okrągło" to rozpoznawalna sieć, ciesząca się uznaniem Klientów. Stawiamy na jakość oraz wysokie standardy produkcji i obsługi - najważniejsze jest zadowolenie naszych Klientów. Na potrzeby sprzedaży wynajmujemy przestrzeń, która dotychczas nie była zagospodarowana, co stanowi to dodatkowy zysk dla galerii handlowej i uzupełnienie jej oferty. Wychodzimy ze sprzedażą poza centrum handlowe, dzięki czemu przyciągamy potencjalnych Klientów galerii handlowej. Preferujemy model "win to win" gdzie każda ze stron w naszym biznesie jest wygraną.

SWEET GALLERY Spółka Cywilna

ul. Powstańców Śląskich 89/141

01-355 Warszawa, Polska

kontakt@kolacznaokraglo.pl

 

Pozyskiwanie lokalizacji

BIURO

Ul. Jutrzenki 99/101
02-231 Warszawa

biuro@kolacznaokraglo.pl

tel.: +48 887 887 514